Usługi

Strony internetoweSklepy internetoweProjekty graficzne

Aby projekt mógł osiągnąć pełen sukces, musi przejść odpowiednią ścieżkę. Od zapoznania się z branża i firmą klienta do wprowadzenia pomysłu w życie, pokazaniu go światu.

Każdy rozpoczyna się od research’u, zapoznania się z firmą klienta oraz jaki obejmuje zakres działalności. Podczas rozmowy z klientem ustalane są wymagania: forma graficzna, funkcjonalności. Na podstawie tych informacji przedstawiana jest wycena.

Po akceptacji wyceny, przystępuję do przygotowania wstępnej wersji graficznej projektu.

Jeśli klient zaakceptuje projekt graficzny, rozpoczynają się prace nad tworzeniem strony.

Zanim strona zostanie opublikowana, zaprezentowana zostaje klientowi wersja demo na testowym serwerze. Po pełnej akceptacji, pozostaje już tylko finalizowanie projektu wraz z wdrożeniem na serwerze.

Ostatnim etapem w całej tej historii jest więc zarządzanie stroną oraz jej dalsza optymalizacja w celu pozyskania większej ilości odbiorców.

Po wdrożeniu projektu istnieje możliwość dalszej współpracy – zarządzanie, rozwój i dalsza optymalizacja dla pozyskania jeszcze większej ilości odbiorców.

Wykonywane rodzaje stron

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Skuteczne sklepy internetowe wymagają strategii. Zaczynając od prezentacji produktów, przez intuicyjną nawigację, po stosowanie technik i modułów wspomagających sprzedaż. Przygotowanie w pełni funkcjonalnego sklepu obejmuje konfigurację koszyka zakupowego, metody płatności, metody dostaw, przygotowanie regulaminu, zastosowanie strategii cross-sellingu oraz up-sellingu, optymalizacja pod kątem SEO.

Projekty graficzne

Porozmawiajmy

o Twoim kolejnym projekcie.

SuskiPROWEB