Usługi

Strony internetoweSklepy internetowePozycjonowanieSocial mediaProjekty graficzne

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości, profesjonalnych stron internetowych, które są zarówno estetyczne jak i przyjazne dla użytkownika.

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Skuteczne sklepy internetowe wymagają strategii. Zaczynając od prezentacji produktów, przez intuicyjną nawigację, po stosowanie technik i modułów wspomagających sprzedaż. Przygotowanie w pełni funkcjonalnego sklepu obejmuje konfigurację koszyka zakupowego, metody płatności, metody dostaw, przygotowanie regulaminu, zastosowanie strategii cross-sellingu oraz up-sellingu, optymalizacja pod kątem SEO.

Pozycjonowanie strony internetowej to działania, których celem jest zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania pod wybranymi słowami kluczowymi. Pozycjonowanie strony internetowej może obejmować różne działania, takie jak optymalizacja treści strony pod kątem słów kluczowych, linkowanie zewnętrzne, optymalizację kodu. Wszystko po to, aby wyszukiwarki internetowe mogły lepiej zrozumieć, o czym jest strona i jakie treści na niej znajdują się. W rezultacie lepiej indeksują ją w swoich wynikach wyszukiwania i udostępniają użytkownikom.

 

Więcej na temat pozycjonowania stron internetowych znajdziesz w naszym nowym wpisie na blogu.

Poprawimy Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania Google.
Zapraszamy do współpracy

Pozycjonowanie

Social media

Usługa obsługi social media polega na zarządzaniu profilami i kontami na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, czy Instagram i zyskuje na popularności w ostatnich czasach. Obejmuje różne działania, takie jak tworzenie treści, publikowanie postów, prowadzenie dialogu z użytkownikami, monitorowanie i raportowanie osiągnięć, a także dostosowywanie strategii do potrzeb i celów biznesowych.

Co zyskujesz?

Usługa projektowania graficznego to propozycja dla firm i osób prywatnych, które potrzebują profesjonalnej i skutecznej identyfikacji wizualnej. Nasze projekty graficzne to połączenie kreatywności i doświadczenia, dzięki czemu powstają niepowtarzalne i atrakcyjne projekty, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.

 

Oferta obejmuje projektowanie logo, wizytówek, ulotek, plakatów, banerów reklamowych, stron internetowych, a także innych materiałów promocyjnych. Nasze projekty cechują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły.

Projekty graficzne

Porozmawiajmy

o Twoim nowym projekcie.

SuskiPROWEB